BCAA Xpress Zväčšiť

BCAA Xpress

BCAA Xpress je zmes aminokyselín L-Leucín, L-izoleucín, L-Valín, ktorá podporuje uvoľňovanie rastového hormónu a inzulínu..Vďaka tomu podporujú regeneráciu aktívnej svalovej hmoty a anabolizmus.

Viac detailov

Nové

Doručenie 1-3 dní

29,99 €

44,00 €

-14,01 €

BCAA Xpress - chutné instatné BCAA, ktoré podporujú regeneráciu svalovej hmoty a anabolizmus.

BCAA aminokyseliny s rozvetveným reťazcom sú najdôležitejšie anabolické a antikatabolické esenciálne aminokyseliny, zlepšujúce
svalový rast a brániace v odbúravaní svalovej hmoty. BCAA aminokyseliny sú základné z dvoch striktných dôvodov - preto, lebo ich náš organizmus nedokáže vytvárať, a po druhé, pretože v dôsledku stresu (napr. po tréningu, alebo v dôsledku nedostatku živín) sú tieto aminokyseliny spotrebované vo svaloch ako prvé. 

Kľúčové výhody:

• chránia svalovú hmotu pred poškodením

• podporujú novú tvorbu svalovej hmoty

• sú potrebné pre podporu svalovej hmoty

• posilňujú imunitný systém

• sú nevyhnutné pri vzostupe výkonnosti a odolnosti

• podporujú tvorbu kolagénu v chrupavčitých tkanivách

Odporúčané dávkovanie:

Odporúča sa užívať denne 7 g prášku rozpusteného v 250 ml vody alebo inej tekutine. Užívajte pred tréningom, počas a po tréningu, alebo v čase odpočinku.

Zloženie:

L-leucín, L-izoleucín, L-valín, dextróza, aróma (kola), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlá (sukralóza, acesulfam K), farbivo (amoniak-sulfitový karamel).

Nutričné hodnoty:

L-leucín 2500 mg

L-izoleucín 1250 mg

L-valín 1250 mg

Upozornenie:

Produkt je určený pre ľudí nad 18 rokov. Neprekračujte odporučenú dennú dávku. Produkt nieje náhradou pestrej stravy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom a chladnom mieste a mimo dosahu detí.

Informácie pre alergikov:

Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, arašíd, zelera, rýb a kôrovcov. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Recenzie

Napísať recenziu

BCAA Xpress

BCAA Xpress

BCAA Xpress je zmes aminokyselín L-Leucín, L-izoleucín, L-Valín, ktorá podporuje uvoľňovanie rastového hormónu a inzulínu..Vďaka tomu podporujú regeneráciu aktívnej svalovej hmoty a anabolizmus.

Napísať recenziu

Scitec Nutrition

Namiesto prázdnej propagandy, si firma Scitec Nutrition zakladá na kvalite a korektných obchodných vzťahoch a v súčasnosti je zastúpená takmer vo všetkých krajinách sveta. Reklamy produktov sľubujú reálne výsledky, športovci nie sú sklamaný z výrobkov Scitec: naozaj dostali to čo potrebujú. Výsledky testov dokazujú, že výrobky Scitec neobsahujú žiadne dopingové látky. Špičková kvalita Scitec - V Európe patrí Scitec medzi špičkových výrobcov doplnkovej výživy. Chuťové vlastnosti našich výrobkov hovoria za seba, a práve preto sú produkty Scitec neustále vyhľadávané. Vývoj inovatívnych výrobkov Scitec nie je len pekne znejúce tvrdenie; je to reálna firemná politika. Na meniace sa zákaznícke nároky reagujeme neustálym vývojom produktov. Scitec prináša svojim zákazníkom osvedčené, fungujúce receptúry, vychádza v ústrety zákazníkom pridaním gurmánskych príchutí.