TESTO XTREME Zväčšiť

TESTO XTREME

Testosterónový booster na zvýšenie výkonu.

Viac detailov

Nové

36,50 €

Testosterónový booster na zvýšenie výkonu.

Dlhý a rozsiahly výskum predchádzal vyvinutiu WEIDER Testo Xtreme, aby poskytoval maximálnu podporu pre vašu testosterónovú hladinu, steroidné hormóny a funkciu svalov.

Testosterón je kľúčový hormón pre rast a udržiavanie svalovej hmoty. V dôsledku toho úzko súvisí s energetickými výdavkami, náladou a libidom.

Nový Weider Testo Extreme je podporený dôkazmi z početných vedeckých štúdií a jeho účinnosť je preukázaná.

Pre zlepšenie Testo Xtreme vzorca sme pridali perfektnú kombináciu vitamínov, ktoré podporujú syntézu a metabolizmus steroidných hormónov, znižujú únavu a podporujú svalové funkcie.

ČO JE ASHWAGANDHA KSM-66?

 

KSM-66 je extrakt z ashwagandy, ktorý vznikol procesom vývoja a zdokonalil sa počas 14 rokov výskumov. KSM-66 je najlepším extraktom ashwagandha na dnešnom svetovom trhu v tom zmysle, že je to dnes najvyššia koncentrácia plného spektra extraktu.

Predpokladá sa, že účinnosť ashwagandskej byliny, že pochádza z komplexnej zmesi jej aktívnych zložiek, najmä alkaloidov, somniferínov, tropínov a steroidných laktónov nazývaných ananolidy.

Vedecký tím sa snažil predstaviť svetu skutočnú kvintesenciu ashwagandhy so všetkými jej výhodami. V presvedčení, že podstata koreňa ashwagandha môže byť extrahovaná bez straty jeho funkčnosti. Vďaka spracovaniu "Zelenou chémiou" dokázali extrahovať všetku koreňovú esenciu pri zachovaní prirodzenej hojivosti. Toto sa ukázalo ako nesmierne úspešné.

KSM-66 bol klinicky testovaný ako účinný extrakt. KSM-66 Ashwagandha je štandardizovaná na najvyššie percento s ananolidami na svete, > 5% pomocou HPLC.

Okrem požadovaného kvantového množstva bezanolidov obsahuje KSM-66 aj živiny a aminokyseliny s krátkym a dlhým reťazcom, frukto-oligosacharidy, vitamín A, vápnik a železo.

Už v minulosti užívatelia tejto látky vedeli, že 5 g Ashwagandy denne zvyšuje hladinu testosterónu o štyridsať percent a štúdie na zvieratách a ľuďoch ukázali, že Ashwaganda má dokonca aj anabolický účinok. [Ethnopharmacol. 1994 Dec; 44 (3): 131-5.]

"Ashwagandha posilňuje schopnosť tela samoregulovať svoje kľúčové systémy, čím dosahuje svoje účinky prirodzenejším a bezpečnejším spôsobom," hovorí Kartikeya Baldwa, riaditeľka spoločnosti Ixoreal Biomed v rozhovore pre NutraIngredients-USA.com. [Nutraingredients-usa.com 23-May-2014]

Kľúčové výhody

  • Pískavica extrakt: veľmi populárna v Indii a na Blízkom východe, používa sa na zvýšenie hladiny testosterónu a libida
  • KSM-66 (Ashwagandha): patentovaný a klinicky testovaný extrakt, ktorý zvyšuje energetickú hladiny, pevnosť a odolnosť svalov. Okrem toho, pomáha zlepšiť pocit pohody, reguluje pocit úzkosti a stresu
  • Maca: rastlina z peruánskych Ánd, ktoré obsahuje výkonnú kombináciu živín, ktoré poskytujú energiu a spolupracujú pri vyrovnávaní a regulácii hormonálneho systému mužov a žien, ako aj posilnenie imunitného systému
  • Rhodiola Rosea: rastlinný extrakt, ktorý znižuje hladinu kortizolu v krvi pomáha kontrolovať mysel, počas stresu
  • Cordyceps : adaptogén a aktívna zložka, ktorá pôsobí ako antioxidant, zvyšuje vitalitu a fyzický výkon
  • Zinok : dôležitý minerál na normálnu funkciu hormonálneho a imunitného systému
  • Cholín : vo vode rozpustný vitamín, ktorý hrá kľúčovú úlohu v metabolizme tukov
  • Chróm : minerál podieľa sa na znížení inzulínovej rezistencie a tým pomáha kontrolovať hladiny glukózy

Odporúčané dávkovanie

Odporúča sa užívať 4 kap. denne najlepšie s jedlom.

Zloženie

NUTRIČNÉ HODNOTY:

 4 kapsule
vitamín D7,5 ug (150% *)
vitamín B65,6 mg (400% *)
vitamín B123 ug (120% *)
kyselina pantoténová6 mg (100% *)
zinok15 mg (150% *)
selén100 ug (182% *)
chróm 160 ug (400% *)
Ashwagandha Root Powder676 mg
senovka grécka Extract600 mg
- of Wich Fenusides300 mg
Rhodiola rosea extrakt500 mg
kvasený extrakt390 mg
Maca Roots Powder65 mg
cholín bitartrát 201 mg
cholín 83 mg
 piperín5 mg
 *% NRV = Percento denných referenčných príjmov pre dospelých 

 

ZLOŽENIE:

Ashwagandha Root Prášok (obsahuje laktózu), senovka grécka extrakt, Rhodiola rosea extrakt, želatína, kvasený extrakt, plnidlo: celulózy; Cholín bitartrát, Maca prášok z koreňov, proti spekaniu: E470b, E551; Zinok citrát, kyselina pantoténová, Farby: E172, E129; Vitamín B6, čierne korenie extrakt, chróm (III) chlorid, seleničitan sodný, vitamín D, vitamín B12.

Recenzie

Napísať recenziu

TESTO XTREME

TESTO XTREME

Testosterónový booster na zvýšenie výkonu.

Napísať recenziu