100% Whey Protein Professional Zväčšiť

100% Whey Protein Professional

Ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát s vysokou biologickou hodnotou obohatený o extra zložky.

Ku každému baleniu šejker NezahučíšNedáš zadarmo !

Viac detailov

Nové

Doručenie 1-3 dní

25,99 €

Ultrafiltrovaný srvátkasdsadsadový koncentrát s vysokou biologickou hodnotou obohatený o extra zložky.

100% Whey Protein Professional je bielkovinová zmes vyrobená zo 100%-ne ultrafiltrovaného srvátkového koncentrátu. Obsahuje všetky dôležité aminokyseliny, potrebné pre tvorbu svalov a účinne zvyšuje hladinu najsilnejšieho antioxidantu – glutatiónu v organizme. Základ 100% Whey Protein Professional tvorí bielkovina vyrobená ultra a mikrofiltračným procesom, ktorá je enzymaticky čistená a má nízky obsah tuku a laktózy, obsahuje mikrofrakcie laktoglobulínu, laktalbumínu, laktoferínu a imunoglobulínu.

Svaly dokážu 100% Whey Protein Professional výborne zúžitkovať, je ľahko stráviteľný a má aj vynikajúcu chuť! Má vysoký obsah esenciálnych aminokyselín a výborné ukazovatele aj z hľadiska obsahu anabolických aminokyselín (BCAA, arginín, glutamín). 100% Whey Protein Professional je obohatený o glutamín, ktorý má vo svalových tkanivách najväčšie zastúpenie a je iniciátorom svalového rastu. „Anabolická amino-zmes“ obsahuje leucín, najdôležitejší komponent BCAA, pre priamu stimuláciu proteínovej syntézy, ďalej obsahuje taurín. To je aminokyselina vhodná na optimalizáciu inzulínu a na zvýšenie objemu buniek. Vďaka obsahu quadrapeptidov, 100% Whey Protein Professional znižuje pocit bolesti a zároveň posilňuje imunitný systém. Srvátková bielkovina a hlavne 100% Whey Protein Professional je výrobok, ktorý odporúčame všetkým športovcom na nepretržité užívanie (v kombinácii s nejakým vitamínom a mastnou kyselinou omega 3).

Neobsahuje aspartám!

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte jednu odmerku (30 g) s 250 ml vody, mlieka alebo inej tekutiny. 100% Whey Protein Professional sa môže užívať s hocijakým jedlom na doplnenie bielkovín, ale aj samostatne za špeciálnych okolností (diéta, pred spaním, atď.). V závislosti od vašej svalovej hmoty a potrieb výživy, užívajte 1-3 dávky denne.

Upozornenie

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí nad 18 rokov! Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete negatívnu reakciu, alebo vedľajšie účinky. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo máte diagnostikovanú nejakú chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Nie je určené pre deti! 

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! 
Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Neobsahuje látky dopingového charakteru.
Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia, starostlivo uzavreté! Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí!
Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť vanilka)1 odmerka (30 g)
Kalórie112 kcal
Kalórie z tuku18 kcal
Tuky celkom2 g
Nasýtené tuky0,7 g
Cholesterol52 mg
Draslík161 mg
Sacharidy celkom1,4 g
Cukry1,4 g
Vláknina0 g
Bielkoviny22 g

Informácie pre alergikov

Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, arašíd, zelera, rýb a kôrovcov. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Recenzie

Napísať recenziu

100% Whey Protein Professional

100% Whey Protein Professional

Ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát s vysokou biologickou hodnotou obohatený o extra zložky.

Ku každému baleniu šejker NezahučíšNedáš zadarmo !

Napísať recenziu

Scitec Nutrition

Namiesto prázdnej propagandy, si firma Scitec Nutrition zakladá na kvalite a korektných obchodných vzťahoch a v súčasnosti je zastúpená takmer vo všetkých krajinách sveta. Reklamy produktov sľubujú reálne výsledky, športovci nie sú sklamaný z výrobkov Scitec: naozaj dostali to čo potrebujú. Výsledky testov dokazujú, že výrobky Scitec neobsahujú žiadne dopingové látky. Špičková kvalita Scitec - V Európe patrí Scitec medzi špičkových výrobcov doplnkovej výživy. Chuťové vlastnosti našich výrobkov hovoria za seba, a práve preto sú produkty Scitec neustále vyhľadávané. Vývoj inovatívnych výrobkov Scitec nie je len pekne znejúce tvrdenie; je to reálna firemná politika. Na meniace sa zákaznícke nároky reagujeme neustálym vývojom produktov. Scitec prináša svojim zákazníkom osvedčené, fungujúce receptúry, vychádza v ústrety zákazníkom pridaním gurmánskych príchutí.